«У нас всі тікають»: окупант зізнався, що загарбники знімають одяг навіть з мертвих, – перехоплення

8

"У нас всі тікають": окупант зізнався, що загарбники знімають одяг навіть з мертвих, – перехоплення

Російські окупанти скаржаться на неналежне забезпечення амуніцією та озброєнням. Унаслідок недбалості командування вони змушені мародерствувати, у тому числі знімаючи одяг із загиблих.

Про це свідчить перехоплена телефонна розмова одного з військових РФ. Аудіозапис оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

У розмові з матір'ю загарбник розповів, що з фронту "демобілізовані щодня пачками йдуть".

Читайте також: "Кинули під деревом". Окупанти скаржаться на "скотське" ставлення до поранених солдатів — перехоплення ГУР

"Зброю кидають і йдуть. Сьогодні ось 10 пішло. Тому що по телевізору брешуть, що амуніція тут хороша, зброя хороша. Ну, ось у нас залишилося 44 людини, у нас усі тікають", – сказав він.

Окупант додав, що Збройні сили України підірвали БТР його підрозділу й усі речі та зброя "погоріли".

"Ми одягнені у все хохляцьке. Займаємо їхні позиції або хто з тіл знімає, там ось каски ось ці, наколінники, під**пник все мародерське, тут як чорти, все хохляцьке, розумієш?", – зізнався він.

Читайте також: "На**я ми сюди полізли?". Російський окупант емоційно розповів про війну, своє командування та бажання бігти до Росії – перехоплення ГУР

Його матері важко повірити в почуте, оскільки пропагандисти в телевізійних новинах переконують у протилежному.

"А кажуть, що вас взули-вдягли", – сказала вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube