У Москві продовжується «часткова мобілізація», а місцевим ЗМІ наказали мовчати – розвідка

7

На полігонах Московської області триває підготовка мобілізованих військовослужбовців.

У Москві продовжується "часткова мобілізація", проте місцевим засобам масової інформації заборонили висвітлювати цю тему.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони Українив, інформує UAINFO.org.

"Попри публічні заяви мера Москви Собяніна про завершення "часткової мобілізації", продовжується вручення повісток військовозобов'язаним за місцем проживання та роботи", — зазначили у розвідці.

Повідомляється, що зараз влада РФ зупинила роботу виключно так званих "мобільних мобілізаційних пунктів" й призупинила практику "облав" на військовозобов'язаних у громадських місцях.

Читайте також: Москва перетворилася на місто жінок після оголошення Путіним мобілізації, – NYT

"У спеціальних "темниках" (закритих директивах керівництву ЗМІ) акцентується увага на необхідності повного ігнорування теми "облав" у Москві та Санкт-Петербурзі", — йдеться у повідомленні.

У розвідці також зауважили, що на полігонах Московської області триває підготовка мобілізованих військовослужбовців.

"Після підготовки планується відправка підрозділів у зону ведення бойових дій в Україні. У зв'язку з браком офіцерського та сержантського складу на посади інструкторів взводів та інструкторів з підготовки призначають військовослужбовців, які підписали контракт у військовому званні "рядовий" і мають бойовий досвід на території України", — розповіли у ГУР.

Крім того, підтверджується кількість мобілізованих до лав збройних сил Росії "першої хвилі" — щонайменше 200 тис. осіб.

Читайте також: Собянін оголосив про завершення мобілізації у Москві

"Подальша мобілізація продовжуватиметься у "класичному" варіанті часів Другої Світової війни. Перша частина мобілізованих, направлених в Україну з мінімальними термінами підготовки (або взагалі без неї), призначена для стабілізації лінії фронту. Наступні частини мобілізованих направлятимуться з урахуванням розвитку оперативної обстановки та, за можливості, залежно від готовності особового складу", — розповіли у розвідці і додали, що за аналогічним принципом до ведення бойових дій проти Збройних сил України залучатимуться мобілізовані другої, третьої та інших хвиль мобілізації.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube