У Білому домі прокоментували контрнаступ ЗСУ на півдні

5

Вони вважають, що Україна вже вплинула на військовий потенціал Росії.

Білий дім отримав повідомлення про те, що Україна почала контрнаступ на півдні, але не хоче коментувати конкретні військові операції.

Про це CNN заявив координатор зі зв'язків з громадськістю Ради національної безпеки Джон Кірбі, інформує UAINFO.org.

За його словами, незалежно від масштабу і розмаху контрнаступу, українці вже вплинули на військовий потенціал Росії.

"Тому що росіянам довелося виводити ресурси зі сходу просто через повідомлення про те, що українці можуть більше атакувати на півдні. І тому їм довелося виснажити певні підрозділи в певних районах на сході Донбасу, щоб відреагувати на те, що вони явно вважали загрозою контрнаступу", — сказав Кірбі.

Читайте також: Подоляк про наступ ЗСУ на півдні: жодних сумнівів, що наші "відпрацюють" правильно

Він зазначив, що у Росії як і раніше є "проблеми з кадрами" в Україні, тому вона намагається розширити вербування бойовиків всередині країни і "переманити" деяких своїх призовників і контрактників на службу понад встановлені терміни.

"Вони відчувають проблеми з людськими ресурсами — проблеми з людськими ресурсами, які не полегшуються тим, як їм доводиться реагувати на повідомлення про потенційний контрнаступ українців", — зазначив Кірбі.

Читайте також: ЗСУ розпочали наступальні дії на багатьох напрямках на півдні України – оперативне командування

Кірбі також сказав, що "ідея перейти в наступ не нова для українців", оскільки українські сили билися з російськими військами ще в перші місяці війни.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube