У Берліні побили Наталю Мосейчук та знімальну групу українського каналу. ВІДЕО

24

У Берліні побили Наталю Мосейчук та знімальну групу українського каналу. ВІДЕО

У понеділок, 9 травня, у берлінському Трептов-парку російські мітингувальники напали на знімальну групу українського телеканалу "1+1". Серед постраждалих журналістів – телеведуча Наталія Мосейчук.

Про це у Facebook повідомив громадський активіст Олександр Снідалов із посиланням на журналістку Наталію Фібріґ, інформує UAINFO.org.

Він зазначив, що напад стався за повної бездіяльності берлінської поліції.

"Бездіяльність берлінської поліції перейшла усі межі. Щойно в Трептор-парку рашисти напали на українську знімальну групу "1+1", яка фільмувала сюжет про порушення під час заходів 9 травня. …Поліція Берліну була поруч і не змогла цьому запобігти", – написав Снідалов.

Про сьогоднішній день у Берліні у Facebook написала й сама Наталія Мосейчук, але на інцидент з росіянами лише натякнула.

"На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Андрія Мельника взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника радянському солдату. Побачила наших. Всі близькі. Всі рідні. Біженці. Діаспора. Студенти. Вшанували пам’ять жертв Другої Світової. Неочікувано зустріла Тіну Кароль. Спонтанно організувалися і разом з народною артисткою заспівали гімн. Та так, щоб чули вороги! Ті були недалеко. Через дорогу. Блєяли щось про нацизм в угарі і передчутті переможних 100 грам, в їхньому випадку кількох літрів горілки. Ми були щиріщі, голосніші, переконливіші. Ми були людьми!", – написала Мосейчук.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube