Тука пояснив, як РФ може відповісти на знищення Кримського мосту

7

Тука пояснив, як РФ може відповісти на знищення Кримського мосту

Якщо Збройні Сили України завдадуть удару по Кримському мосту, то Російська Федерація може застосувати ядерну зброю.

Таку думку "Главреду" висловив колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, інформує UAINFO.org.

За його словами, така загроза дійсно існує. Росія намагається залякати громадян. Але є можливість уникнути катастрофи.

Читайте також: У Києва є два варіанти знищення Кримського мосту – Forbes

"Треба реально усвідомлювати, що рішення, яке може бути ухвалене, не залежить ні від мене, ні від Зеленського з Арахамією. Це рішення буде ухвалювати виключно одна людина, його прізвище досить відоме", — сказав Тука.

Він зазначив, що є можливість уникнути катастрофи, й Україна має засоби для обходу такого сценарію.

"Найефективніший варіант — поліпшення протиповітряної оборони для того, щоб ми мали реальну можливість відреагувати на пуск подібних засобів ураження, не даючи їм можливості завдати шкоди безпосередньо тим цілям, на які вони будуть спрямовані", — сказав Тука.

Читайте також: На Банковій оцінили загрозу ядерного удару по Україні: "Росії після цього не буде"

Крім цього, іншим варіантом уникнення застосування ядерної зброї Москвою має стати політичне рішення США і Великобританії. Лідери цих країн повинні продемонструвати рішучість завдати удару у відповідь у разі натискання "червоної кнопки".

"Якщо вище керівництво РФ буде реально усвідомлювати, що опоненти (США і Великобританія) не блефують, і якщо не дай Боже виникне бажання натиснути "ядерну кнопку", то відповідь буде стовідсотковою і набагато більш ефективною, ніж спроба росіян і це теж буде одним з важелів, який убезпечить від подібного сценарію", — упевнений Тука.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube