Трамп поховав свою колишню дружину на території гольф-клубу через податкові пільги – Daily Mail

5

45-й президент США Дональд Трамп похоронив першу дружину Івану, яка померла 14 липня, на території свого гольф-клубу в Бедмінстері (Нью-Джерсі). Законодавство цього штату передбачає, що цвинтарі (незалежно від кількості останків, що розміщені там) одержують величезні податкові пільги.

Про це пише Daily Mail. Нагадаємо, що колишня дружина Трампа померла 14 липня у віці 73 років у власному будинку. Причиною стало те, що вона впала зі сходів, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Професорка соціології з Дартмута Брук Харрінгтон заявила, що перевірила податковий кодекс штату Нью-Джерсі і здивувалася – випадок, яким скористався експрезидент США, передбачає потрійне ухилення від сплати податків. Тепер гольф-клуб не сплачуватиме податок на майно, прибутковий податок і податок із продажу.

Харрінгтон додала, що немає жодних застережень щодо кількості людських останків, необхідних для того, щоб претендувати на такі "бонуси".

Івану, колишню чеську модель, поховали на ділянці недалеко від першого майданчика для гри в гольф 20 липня. Могила прихована від сторонніх очей, з бедмінстерського клубу її не видно. Церемонія прощання відбулася на Мангеттені.

Читайте також: Впала зі сходів: стали відомі нові деталі смерті першої дружини Дональда Трампа

Відомо, що пільга для цвинтарів у Нью-Джерсі застосовується доти, доки площа земельної ділянки не перевищує 10 соток.

Раніше експрезидент США визначив ділянку як ферму (оскільки на ній вироблялася мульча для садівництва), щоб скористатися іншими податковими спрощеннями.

Завдяки цьому він платив лише 16,31 долара на рік у вигляді податків на ділянку. За оцінками ЗМІ, без такого прийому американському політику довелося б платити близько 80 000 доларів на рік.

Про плани влаштувати на території гольф-клубу сімейний цвинтар Трамп говорив ще 2017 року. Сам він також висловлював волю бути похованим там.

2014 року організація Трампа отримала дозволи на 10 місць поховання на вказаній ділянці. Початковий план цвинтаря передбачав мавзолей сім'ї з вівтарем, шістьма склепіннями й чотирма кам'яними обелісками заввишки 19 футів. Через заперечення місцевих жителів політик відмовився від цих планів.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube