Топ-5 параноїдальних звичок Путіна

33

Топ-5 параноїдальних звичок Путіна

Недаремно кажуть, що президент РФ Володимир Путін одержимий параноїдальними ідеями. З одного боку, йому здається, що він все ще може захопити Україну, а з іншого – диктатор панічно боїться всього, що його оточує, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

Довіряє лише чоловікам

За словами джерел, наближених до голови президентської охорони, Путін дуже боїться замаху на своє життя. А ще взагалі не довіряє жінкам. У його оточенні лише чоловіки – водії, прибиральники, садівники та, звісно ж, охоронці і навіть кухарі. Навіть дивно, що всі довкола говорять про стосунки Путіна з гімнасткою Кабаєвою, яка нібито народила йому дітей. А днями політтехнолог Михайло Шейтельман взагалі припустив, що Путін – людина з гомосексуальними нахилами, а Кабаєва – це просто операція ФСБ із прикриття.

Боїться бути отруєним

Диктатор дуже боїться бути отруєним, тому вся їжа, яка подається до столу, попередньо сервірується у пластикові бокси зі стікерами, на яких зазначено час і прізвище людини, яка цю їжу приготувала. Видання The Daily Beast ще в березні писало, що за словами джерел, Путін у лютому 2022 року нібито звільнив близько 1000 осіб – від кухарів до секретарів і охоронців, які задовольняли його повсякденні особисті та професійні потреби, та замінив їх новими співробітниками, більш надійними.

Читайте також: Путін готується до затяжної війни в Україні – глава розвідки США

Носить із собою "захисну валізу"

Пам'ятаєте появу Путіна на похороні Жириновського, коли один з охоронців президента під час церемонії тримав у руці валізку, яка досить серйозно налякала журналістів? Тоді видання Daily Mail опублікувало статтю, в якій стверджувалося, що ця валіза – та сама валіза з ядерною кнопкою, якою Путін лякає весь світ. Насправді виявилося, що це далеко не перша поява Путіна з валізою, точніше, з охоронцем, який тримає цю валізу в руках. Ба більше, Путін завжди ходить з охороною "на валізах". І валіза ця справді непроста – це складні броньовані щити, якими за нагоди мають прикрити Путіна його охоронці. Саме з цієї причини охоронців та валіз кілька.

Покладає квіти лише на самоті

Повертаючись до теми похорону Жириновського, де Путін був присутній наразі лише як гість, ви, мабуть, помітили, що було вжито особливих заходів безпеки. Президент приїхав на прощання одним із перших і увійшов до зали, де, крім нього і покійника, тоді нікого не було – навіть почесної варти та родичів, які чекали в сусідньому приміщенні. У російських ЗМІ писали, що все через те, що нібито щодо Путіна все ще діють коронавірусні обмеження. Та очевидно, що причини не лише у них. На самоті він покладає квіти і в інших місцях.

Читайте також: Путін та його оточення ненавидять Україну – Amnesty International

Жодного близького контакту

Пригадуєте "золотий стіл" кремлівського лідера? Той самий 6-метровий, дерев'яний та з профілями із сусального золота, за яким Путін зазвичай проводить зустрічі зі світовими лідерами різного рівня. Багато хто думав, що головне завдання такого столу – дистанціювати Путіна від його гостей за часів пандемії. Але журналісти знайшли дизайнера столу, який розповів, що довжина цього виробу не має нічого спільного з пандемією. А сам стіл було зроблено ще 25 років тому. А якщо взяти до уваги, що президент використовує в роботі й інші дуже довгі столи, то боїться він, найімовірніше, не коронавірусу, а ножа в спину від свого ж оточення.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube