Тетяна Буланова виступила перед військовими РФ, які вбивали українців, і назвала це громадянським обов’язком

3

Тетяна Буланова виступила перед військовими РФ, які вбивали українців, і назвала це громадянським обов'язком

Відома російська співачка-путіністка Тетяна Буланова у день ПДВ, 2 серпня, виступила перед пораненими окупантами у Військово-медичній академії імені Кірова у Петербурзі. Співати перед убивцями та ґвалтівниками українських дітей та дорослих – "громадянський обов'язок" артистки, як запевнила вона сама зі сцени.

Для підняття бойового духу жорстоким загарбникам Буланова вирішила виконувати лише життєствердні пісні зі свого репертуару. Про це пише пропагандистський ресурс kp.ru, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Чесно скажу, що цей день якраз співпав із моїм вихідним, незважаючи на досить щільний робочий графік. Це мій громадянський обов'язок – підтримати поранених хлопців. Моя мета – підняти настрій, тому я спробувала максимально виключити сумні пісні із сьогоднішньої програми", – видала путіністка.

Читайте також: Російська актриса Марія Шукшина закликала писати доноси на тих, хто слухає пісні Софії Ротару та Вєрки Сердючки

Співала Буланова здебільшого про кохання. Компанію їй на сцені також склали співак Герман Баранов та заслужена артистка РФ Таїсія Калінченко. Крім того, продемонструвати свої таланти зголосились самі медики, які лікують в академії військових злочинців.

Як повідомляє джерело, перед концертом виконавиця шлягерів "Ясный мой свет" і "Не плачь", встигла провести з окупантами фотосесію та роздати їм автографи.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube