Схоже, «95 квартал» зробив свій внесок у майбутню статистику COVID-19 – журналіст

11

Треба віддати належне: "95 квартал" таки вміє збирати народ. Під час зростання пандемічної напруженості у світі й на континенті

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Дмитро Тузов, повідомляє UAINFO.org.

Читайте також: Вірус не відступає: що не так зі статистикою та чому влада лише погіршує й без того близьку до критичної ситуацію

Синхронно із прямо протилежною політикою європейських країн. Лідери яких звертаються до націй із роз`ясненнями й закликами провести весь цей новорічний кордебалет трохи спокійніше. У теплому, затишному родинному колі.

У нас, як завжди, все інакше. Бо й ми інакші. Зі своїм світоглядом. Святкові концерти й корпоративи мають відгриміти, народ має натанцюватися навколо ялинок, накататися на каруселі й на ковзанці під вікнами Офісу Президента, насвяткуватися на ВДНГ (лише в Києві кілька локацій для масових "новорічних хороводів").

"Йолка" для нас – це взагалі щось сакральне. Ще з часів Януковича. Який разом із Поповим усіма силами намагався встановити це "священне" дерево в центрі столиці, коли там побили молодь.

Читайте також: Система не працює: як в Україні тестують на COVID-19 і як могло би бути

Цілком імовірно, що інфантилізм людей і жадібність тих, хто рахує прибутки від проданих квитків, позначаться на цифрах, ліжко-місцях і кількості співгромадян, які шукатимуть у волонтерів додатковий кисневий генератор. Але буде все це вже після святкових концертів.

Ймовірно, що у цій статистиці буде й унесок "95 кварталу". Але його не пропишуть окремим рядком під час традиційних брифінгів керівників МОЗ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube