Стівен Сігал поскаржився на русофобію і заявив, що ніколи не відмовиться від громадянства Росії

7

Стівен Сігал поскаржився на русофобію і заявив, що ніколи не відмовиться від громадянства Росії

Відомий американський актор Стівен Сігал, який у 2016 році отримав російське громадянство, поскаржився на русофобію. За словами зірки, він зіштовхується з нею щодня, проте всеодно "ніколи не відмовиться" від громадянства країни-терориста.

Такий коментар він дав пропагандистам з "РИА новости". Цікаво, що артист, чия бабуся та дідусь були уродженцями РФ, не виключає, що може мати рідних і в Україні, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

На запитання росіян, як повномасштабна війна в Україні вплинула на позицію самого актора щодо РФ, він впевнено заявив: "Я ніколи не відмовлюся від російського паспорта".

Утім, американець розповів також, що щодня зіштовхується з русофобією, не додавши жодних деталей. В іншому своєму коментарі пропагандистам Стівен Сігал заявив, що може мати далеких родичів в Україні.

Актор, який у пошуках свого коріння отримав громадянство РФ і об'їздив найвіддаленіші куточки Росії, заявив, що має родичів у Владивостоці, Іркутську, Якутії, Байкалі та Бурятії.

Читайте також: Кіркоров поїхав з концертом в анексований Крим і назвав окупантів "героями"

"З приводу України – не впевнений. У мене можуть бути родичі, але я не впевнений. Можливо", – сказав Сігал.

Нагадаємо: в листопаді 2016 року президент-диктатор РФ Володимир Путін підписав указ про надання Сігалу російського громадянства. Його дід по батьківській лінії народився Росії, а у першій половині ХХ століття перебрався в США. У серпні 2018 року актор став спецпредставником МЗС РФ з гуманітарних зв'язків між Москвою та Вашингтоном.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube