США не рекомендують своїм громадянам подорожувати в Україну

7

США не рекомендують своїм громадянам подорожувати в Україну

Сполучені Штати занесли Україну до списку країн, куди не варто їздити, зокрема через поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Відповідне оголошення опублікували на сайті Держдепартаменту США 20 квітня, інформує UAINFO.org з посиланням на Гордон.

"Не подорожуйте в Україну через COVID-19. Необхідно виявляти підвищену обережність у зв'язку зі злочинністю та громадськими заворушеннями. У деяких районах підвищений ризик. Центри контролю і профілактики захворювань США (CDC) оприлюднили повідомлення про четвертий рівень загрози здоров'ю під час подорожей в Україну через коронавірус, указавши на дуже високий рівень захворюваності на COVID-19 у країні", – ідеться в повідомленні.

На сайті CDC зазначено, що четвертий рівень небезпеки – найвищий.

Читайте також: Платної COVID-вакцини в Україні до кінця року не буде. Ляшко пояснив чому

Американцям рекомендують уникати подорожей в Україну, а якщо від поїздки не можна відмовитися – пройти перед цим повну вакцинацію, а під час візиту у країну носити маску, триматися від інших людей на відстані 6 футів (1,8 метра), мити руки й уникати скупчення людей.

"У зв'язку з наявною ситуацією в Україні навіть повністю вакциновані мандрівники можуть зазнати ризику зараження і поширення варіантів COVID-19", – додали у CDC.

Читайте також: Україна полює на вакцини від Covid-19, які не хоче Європа – Bloomberg

У Держдепі заявляли 19 квітня, що у зв'язку з поширенням COVID-19 занесуть до переліку небажаних для подорожі країн 80% держав.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube