Справжній кінець для Лукашенка настане, коли з тюрем почнуть виходити скалічені в’язні режиму, – журналіст

11

Справжній кінець для нього настане, коли з тюрем почнуть виходити скалічені в'язні режиму, – журналіст

Перед остаточним крахом, Лукашенко вирішив змінити тактику. Вирішив тягнути кота за хвіст.

Сьогодні ввечері міліціянти вже не розганяли протестувальників. Людям дали можливість вільно збиратися. Мери міст отримали вказівку на вихідних провести зустрічі з громадянами, щоб "зняти напругу".

Після батога, який пробудив Білорусь, Лукашенко вирішив підсунути людям пряника. Мовляв, хай народ спокійно попротестує, спустить пару. Аби за результати виборів не питали. Але, здається, ні.

Читайте також: У Білорусі від куль загинули десятки людей. Шокуючі свідчення лікаря "швидкої допомоги"

Здається, білоруси вже не погоджуються на такий розмін: ми вас не б'ємо, ви не питаєте за вибори. Бо, одне з найпопулярніших гасел під час сьогоднішніх страйків було: "Уході!". Дістав. Крапка.

І, остаточно доконають режим Лукашенка навіть не масові акції протесту на вулицях і заводах. Справжній кінець для нього настане, коли з тюрем почнуть виходити скалічені в'язні режиму. Які розкажуть правду про катування, приниження та інші жахіття лукашенківського гестапо. І ось тоді цьому таргану доведеться не просто йти з посади. Йому доведеться бігти.

Читайте також: Зубов: Если ночью в Беларуси будет штурм, то утро многие "лукашисты" встретят на фонарях

Нехай вже цей момент настане швидше. Сил і мужності всім світлим людям, які постали проти державного бандитизму. Жыве Беларусь!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube