Сплячі «консерви» Путіна на Заході можуть розконсервувати, – ексміністр закордонних справ України 

10

Сплячі "консерви" Путіна на Заході можуть розконсервувати, – ексміністр закордонних справ України 

Росія наводнила Захід своїми "сплячими" агентами, або "консервами", які можуть бути активовані у будь-який момент з метою організації спецоперацій. Цих агентів необхідно виявляти і депортувати на батьківщину, у Росію.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко. "Досить вже Заходу займатися лише констатаціями, треба вже діяти, і діяти жорстко", – закликав він, інформує UAINFO.org.

Дипломат звернув увагу на зміну риторики Кремля щодо країн Заходу з формально дипломатичної до відверто ворожу. "Раніше Путін казав: "наші західні партнери". Тепер ця риторика зникла. Він публічно визнав, що бореться проти Заходу і вважає його уособленням усього світового зла".

За словами Огризка, агенти, які у великій кількості перебувають у країнах Заходу, становлять реальну небезпеку для цих демократій, оскільки ці так звані консерви "можуть бути розконсервовані в будь-який момент та задіяні Путіним для будь-яких операцій".

Читайте також: Президент корпорації "Мотор Січ" фактично допомагав РФ обстрілювати українські міста та села – СБУ

В цьому контексті дипломат зауважив, що західні, зокрема, німецькі спецслужби напевно володіють інформацією щодо осіб, які, перебуваючи на території їхніх держав, працюють на державу-агресора. Він наголосив, що недостатньо просто говорити про небезпеку – потрібно негайно діяти, щоб зменшити її.

"Наскільки я розумію з посилань на німецькі засоби масової інформації, німецькі спецслужби мають достатньо джерел, які підтверджують, де, хто і як працює на Російську Федерацію. Тому, мабуть, треба робити щось на зразок операції з виявлення цих агентів і їхньої депортації з Німеччини або із засудження, якщо доведено, що вони вчиняли кримінальні злочини на території цієї країни. Іншого шляху немає", – підсумував дипломат.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube