Сотні кілометрів окопів: в ОВА розповіли, як організована оборона Запоріжжя

4

Сотні кілометрів окопів: в ОВА розповіли, як організована оборона Запоріжжя

Лінія захисту будувалася так, щоб ворог не міг обстрілювати місто з артилерії та РСЗВ.

На підходах до Запоріжжя збудовані масивні лінії оборони. Сотні кілометрів окопів вже вирито, і це число продовжує зростати. Захист будувався так, щоб російські окупанти не змогли обстрілювати місто з артилерії та РСЗВ.

Відповідною інформацією порталу "Укрінформ" поділився голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Експерт назвав напрямки, на яких росіяни можуть почати наступ найближчим часом

За словами керівника, регіон атакують протягом п'яти місяців. Однак ЗСУ гідно обороняються: підривають танки, збивають літаки та знищують ворожий особовий склад.

"Ми з військовим командуванням в березні, розуміючи сили наступу, вибудували модель оборони, щоб зупинити ворога на підступах до Запоріжжя, щоб сюди не долітали засоби ураження", — повідомив Старух.

Основне завдання сформульовано наступним чином: ворог не повинен обстрілювати місто з артилерії та РСЗВ. З урахуванням цієї цілі організовувалися лінії оборони.

Читайте також: Окупанти відводять частину своїх військ на Запоріжжі, – розвідка

"Весь час риються окопи, будуються опорні пункти. Це сотні кілометрів окопів. Нам допомагали в їх будівництві всі українські регіони. Планова робота над посиленням оборони області не зупиняється ні на один день. Запорізьку область захищає велика кількість мотивованих і сильних бійців. Наші військові — це головні герої сьогодення", — підсумував Старух.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube