Сольний концерт Нетребко в Німеччині скасували через зв‘язки з Путіним

6

Сольний концерт Нетребко в Німеччині скасували через зв‘язки з Путіним

У столиці південно-західної землі Німеччини Баден-Вюртемберг, місті Штутгарт скасували великий сольний концерт російської оперної співачки Анни Нетребко. Причиною стало те, шо виконавиця підтримувала тісні зв'язки з президентом РФ Путіним і не одразу засудила війну в Україні.

Шоу було заплановане на 3 вересня і повинно було відбутися на Палацовій площі. Про це повідомили журналісти Slippe Disc, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org

"У міністерстві фінансів Баден-Вюртемберг недвозначно заявили, що вони не потерплять, щоб Анна Нетребко виступала там, допоки в Україні триває війна", – йдеться в матеріалі.

Читайте також: Путіністці Нетребко повернули роботу в Європі

Місцевий уряд Штутгарту нібито закликав росіянку обірвати зв'язки з країною-агресоркою ще в березні, однак зірка затягнула з рішенням, через що світова спільнота зрозуміла, що вона намагається "всидіти на двох стільцях".

І хоч деякі концертні зали Європи вже відкривають перед артисткою свої двері після того, як вона опублікувала антивоєнний допис, Штутгарту цього виявилося недостатньо.

Представники Новосибірського державного академічного театру опери та балету також скасували літній концерт артистки, а директор "Метрополітен-опери" заявив, що каяття у Facebook недостатньо, щоб повернутися на велику сцену.

Читайте також: "Прозріння" не допомогло. Анні Нетребко відмовили і в Метрополітен-опера, і в російському театрі

Однак інші, менші театри все ж повірили в "каяття" росіянки і почали пропонувати їй роботу в європейських країнах. Так, Нетребко виступила в опері Пуччіні замість співачки Марії Агрести, яка раптово захворіла.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube