«Смерть прийшла за тобою». Грузинський художник показав зустріч Путіна і Залужного

2

"Смерть прийшла за тобою". Грузинський художник показав зустріч Путіна і Залужного

Грузинський художник Нузгар Метревелі захопив мережу новою роботою, на якій зобразив "останні секунди життя" російського президента-диктатора Володимира Путіна. Забрати військового злочинця на той світ, за задумом автора картини, прийшов головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

Ілюстрацію Метревелі високо оцінили як українці, так і грузини. Під зображенням на сторінці художника у Facebook користувачі залишили понад 800 лайків, 130 репостів та десятки коментарів, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Нузгар Метревелі зобразив Путіна у своєму ліжку пізньої ночі. Той, як можна побачити на картині, не спить, а тривожно та боягузливо поглядає убік, ніби усвідомлюючи, що за ним "прийшли".

Читайте також: До Путіна прийшов Кобзон: грузинський митець зобразив смерть кремлівського диктатора. ФОТО

Залужний тим часом стоїть за спиною кремлівського вождя і спокійно посміхається. Увагу Метревелі як завжди приділив деталям. Так, наприклад, на тумбочці президента РФ вже приготовлений пістолет, яким головнокомандувач ЗСУ зробить "жест доброї волі", покінчивши з кривавим диктатором. Зброя лежить біля будильника, нібито натякаючи, що сьогодні Путін уже не прокинеться.

Зазвичай у таких позах зображують смерть із косою, за якою тягнеться її тінь, і жертву. Цю схожість помітили і підписники художника.

"Путін, твоя смерть прийшла за тобою", "Залужний – бог війни в Україні, він герой!", "Це найстрашніша "смерть", "Путін лежить у своєму ліжку, як якась гнила річ", – залишали коментатори з Грузії та України.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube