«Скільки нам терпіти цю нісенітницю?». США та союзники розкритикували РФ за поширення «теорії змов»

7

Постпред Великобританії Барбара Вудворд (ліворуч) та постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд на засіданні РБ ООН у Нью-Йорку. 27 жовтня 2022 року.

США та їхні союзники звинуватили Росію в тому, що вона марно витрачає час Ради Безпеки ООН і поширює "теорії змов", знову висуваючи нісенітниці про те, що на території України діють якісь "військово-біологічні програми".

Про це повідомляєГолос Америки, інформує UAINFO.org.

"Скільки нам ще терпіти цю нісенітницю?", — звернулася до членів Ради Безпеки постпред Великої Британії при ООН Барбара Вудворд.

Росія раніше як мінімум двічі порушувала в Раді безпеки питання про якісь "американські програми з розробки біологічної зброї в Україні" незважаючи на те, що Вашингтон і Київ неодноразово спростовували ці твердження.

Читайте також: США попередили Путіна про наслідки в разі використання ядерної зброї, – Блінкен

Наразі РФ наполягає на офіційному розслідуванні.

Постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд назвала звинувачення Росії «чистою вигадкою без доказів».

Представники ООН, які займаються проблемами озброєнь, вже давно заявляють, що їм нічого не відомо про будь-які програми з розробки біологічної зброї в Україні.

Читайте також: Міністр оборони Індії сказав Шойгу облишити "ядерний варіант" у війні проти України

Томас-Грінфілд заявила, що жодних українських лабораторій з біологічної зброї, які підтримує Вашингтон, не існує. Вона зазначила, що Україна, як і багато країн, має лабораторну інфраструктуру громадської охорони здоров'я для захисту від інфекційних захворювань.

"Це засідання – колосальна трата часу. Спроба відвернути увагу від звірств, які російські війська чинять в Україні, та відчайдушна тактика, щоб виправдати нічим невиправдану війну", — наголосила дипломат.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube