«Ситуація на фронтах дуже важка»: журналіст розкрив тактику Росії у війні з Україною

7

"Ситуація на фронтах дуже важка": журналіст розкрив єдину тактику Росії у війні з Україною

Бабченко спрогнозував, що нова фаза війни з РФ розпочнеться ближче до зими.

У війні з Україною Російська Федерація має "тільки одну-єдину тактику" – давити силою, розповів журналіст Аркадій Бабченко своєму колезі Дмитру Гордону, інформує UAINFO.org.

Українська сторона постійно "промацує" супротивника й знаходить його вразливе місце. Співбесідник зазначив, що наша держава б'є по знайденому вразливому місцю супротивника й таким чином досягає певних тактичних переваг.

Читайте також: На фронті будуть великі зміни: експерт озвучив прогноз на осінь

"…Ситуація на фронтах важка, вона дуже важка. Мабуть, вони ще щось відкусять. Напевно, вони ще вперед повзтимуть… До того моменту, коли все-таки паритет не настане. Я думаю, восени, коли почнуться дощі й дороги розв'язнуть – закінчиться або битва за Херсон, або їхнє просування", – сказав Бабченко.

Він пояснив, що хоча битва за Донбас іще триває, уже очевидно, що швидко захопити його і пробити перешийок у Придністров'я у росіян не вийшло.

"І найголовніше, що зараз відбувається… У них ще більше і танків, і авіації, і небом вони володіють, артилерії у них більше, і снарядів у них просто набагато-набагато більше. Це все очевидно… І швидко нічого не станеться. І цього року війна не закінчиться. Я думаю, що й наступного вона, можливо, не закінчиться. Противника все-таки не треба недооцінювати. Але що сталося зараз? На мою думку, найголовніше: мені здається, сталося те, що я назвав би "перехоплення психологічної ініціативи". От саме психологічної. Це ще не воєнна ініціатива, але це все-таки психологічна ініціатива. Тому що Росія не може нічого протиставити", – вважає Бабченко.

Читайте також: Війна Путіна проти України стала провалом майже за всіма параметрами, – Forbes

Експерт спрогнозував, що нова фаза війни з РФ розпочнеться ближче до зими, і тоді наша держава вже матиме іншу кількість озброєння, і якість зброї в Україні буде іншою.

Нагадаємо, що Аркадій Бабченко у 2017 році емігрував з Росії.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube