«Сидить там у бункері, а тут усе розкрадено і «мертві душі» служать»: польська розвідка перехопила розмову російського окупанта

4

"Сидить там у бункері, а тут усе розкрадено і "мертві душі" служать": польська розвідка перехопила розмову російського окупанта

Служба зовнішньої розвідки Польщі перехопила розмову одного з російських окупантів. Він скаржився на російське командування, яке не розуміє, що насправді відбувається на фронті. "Усі командири не в нашій реальності перебувають", – говорив окупант.

Також загарбник зазначив, що охочих воювати в Україні дедалі менше, оскільки контрактників регулярно обманюють із виплатами.

Запис розмови було опубліковано на YouTube-каналі польської розвідки, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Читайте також: Великі втрати солдатів для Росії, це просто "гарматне м'ясо" для Путіна – The Economist

"Сидить цей у бункері, руками розводить, він же не знає, що тут усе сп***ено, тут розкрадено, там обмундирування про***но, тут мертві душі служать… Він же цього не знає, йому ж доповідатимуть, що все за***сь. А він сидить там, на папірці солдатиків рухає, от і все", – говорив військовий країни-агресора.

Він також розповів, що в його місті у РФ намети від міністерства оборони ставлять навіть на дитячих заходах, щоб заманити людей підписувати контракти і їхати воювати проти України. За словами росіянина, того дня контракт так ніхто і не підписав – кількість охочих брати участь у "спецоперації" зменшується.

Читайте також: "Чеченська і афганська – ясельки". Російський окупант порівняв нинішню війну з попередніми – перехоплення ГУР

Окупант сказав, що курс долара у РФ "спеціально занижують", щоби менше платити своїм військовим. Він зазначив, що ніхто не підписуватиме контракт, щоб "воювати за 52 долари на добу".

У Польщі наголосили, що у Кремля виникає все більше проблем із вербуванням найманців, а РФ зараз веде війну лише завдяки роботі внутрішньої пропаганди.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube