Шольц запросить Індію на саміт G7, щоб змінити її ставлення до Путіна

33

Шольц запросить Індію на саміт G7, щоб змінити її ставлення до Путіна

Берлін намагатиметься долучити Індію до широкого міжнародного союзу з ізоляції Росії.

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц намагається змінити позицію кількох держав, які досі залишаються "нейтральними" щодо Росії після її нападу на Україну, розповіли джерела агентства Bloomberg, інформує UAINFO.org з посиланням на Корреспондент.net.

За даними агентства, канцлер Шольц скористається своїми повноваженнями головуючого у G7. Він планує запросити прем'єр-міністра Індії Нарендра Моді як спеціального гостя на саміт групи, який відбудеться в Баварських Альпах з 26 до 28 червня.

Читайте також: У Польщі заявили, що не підтримають мирну угоду зі здачею РФ територій України

Ця можливість розглядалася і раніше, але Шольц не поспішав із запрошенням, враховуючи небажання індійського прем'єра засудити вторгнення Росії в Україну та зростання постачання російського викопного палива, наприклад нафти, до Індії. Ці дії індійського уряду не змінилися, але Берлін все одно спробує залучити Моді до широкого міжнародного союзу з ізоляції Росії.

У середньостроковій перспективі Німеччина також хоче, щоб європейські оборонні компанії запропонували Індії альтернативу російським постачанням зброї.

Німеччина також запросить лідерів Індонезії, Південної Африки та Сенегалу на саміт G7.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube