Що має бути у «тривожному наплічнику» школяра – поради поліції

6

Що має бути у "тривожному наплічнику" школяра – поради поліції

Поліцейські надали поради, що потрібно покласти у "тривожний наплічник" школяра, який він братиме з собою в укриття.

Про це Патрульна поліція України повідомила у Телеграмі, інформує UAINFO.org.

"Незабаром українські школярі повернуться за парти — онлайн або офлайн. Якщо ваша дитина навчатиметься офлайн, то під час можливої евакуації чи спуску до укриття, вона братиме з собою наплічник", — ідеться у повідомленні.

У наплічнику дитини мають бути пляшка чистої води, поживні батончики, снеки, телефон із зарядним пристроєм і павербанк. Варто подбати про індивідуальний набір необхідних ліків на кілька днів, комплект змінної білизни та одягу, улюблену іграшку або річ. Батьки також мають написати і покласти у наплічник нотатку, у якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків та близьких родичів – імена, телефони, адреси.

Читайте також: Підготовка до школи: як захистити телефон дитини від онлайн-загроз

"Все інше — їжа, вода, засоби гігієни, ковдри, ліхтарики, універсальна аптечка тощо — має заздалегідь підготувати і забезпечити заклад освіти. Тож поспілкуйтесь з представником закладу і уточніть наявність необхідних предметів", — зауважили у поліції.

Читайте також: Росія погрожує українцям з дітьми: окупанти висунули нову вимогу

Важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація, підкреслили правоохоронці.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube