Що чекає на Україну на початку вересня: прогноз астролога

5

Що чекає на Україну на початку вересня: прогноз астролога

Астролог Світлана Буянова розповіла, що чекає на Україну в період з 29 серпня по 4 вересня. За її словами, це не такий важливий тиждень для нашої країни.

Вона зазначила, що в цей період Меркурій буде "ретроградити", тому вплив на Україну все ж буде надано, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

"У будь-якому випадку наближення ретроградного Меркурія може застопорити активність на фронті, але може посприяти підняттю тим з минулого. Думаю, що найважливішими темами будуть вже захоплені раніше території і ситуація з ними", — написала Буянова на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Відомий астролог розповів, коли буде знищено Кримський міст

Нагадаємо, раніше астролог назвала терміни звільнення Херсона від окупантів.

"Можливості по деокупації міста — перші зміни ми вже помітили, будуть вони весь вересень десь потихеньку, але з середини трохи затягнеться ситуація. З кінця вересня окупанти знову можуть йти у бік своїх старих позицій. Поки до нового року повного повернення я не спостерігаю. Але тут до листопада вирішальні рухи, ще все може помінятися. Мені більше здається, що це може бути в районі березня-квітня 2023 року", — сказала Наталія Власенко.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube