Сергій Рахманін розповів, як відбуватиметься контрнаступ ЗСУ

4

Сергій Рахманін розповів, як відбуватиметься контрнаступ ЗСУФото: General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Російська Федерація має перевагу в озброєнні, зокрема в артилерії. Україна повинна ефективно використовувати свої ресурси під час контрнаступу.

Про це в інтерв'ю для РБК-Україна розповівчлен комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін, інформує UAINFO.org.

Виходячи з загальної логіки, як вважає Рахманін, Україна навряд чи зможе використати тактику Росії.

"З простих міркувань. Якщо нам навіть вдасться відмобілізувати велику кількість людей, створити кратну перевагу для наступу, хоча б три до одного, то ми точно не зможемо створити таку перевагу в озброєнні, зокрема в артилерії. Всі артсистеми, від РСЗВ до самохідної і причепної артилерії, у них все ще великий запас боєприпасів", — заявив Рахманін.

Читайте також: Білорусь розгорнула додаткові комплекси РЕБ біля кордону з Україною, – Генштаб

Народний депутат відзначив, що ЗСУ ефективно використовуватимуть свої ресурси: висаджуватимуть в повітря мости, перерізатимуть комунікації окупантів й братимуть ворога в кільце для його подальшого знищення.

"У нас менше артилерії ніж у росіян, але за оцінками багатьох навіть російських експертів, наша артилерія працює краще і точніше. Наші РСЗВ, Хаймарси і MLRS, тобто М142 і М270, ми їх достатньо швидко опанували і ефективно використовуємо, хоча вони в тій кількості, яка поки що не дозволяє створити паритет з росіянами", — додав народний депутат.

Рахманін додав, що ЗСУ здатні вичавлювати росіян не за допомогою проламування, а шляхом маневрів, охоплень, змушувати їх або відходити, або здаватись.

Читайте також: Україна отримає "секретні" дрони Phoenix Ghost: як вони допоможуть ЗСУ

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube