Розвідка Британії розповіла про проблеми Росії з танками: нічого не змінили з 1994 року

6

Розвідка Британії розповіла про проблеми Росії з танками: нічого не змінили з 1994 року

Російське командування не змогло адекватно налагодити використання динамічної броні у танках. Це свідчить про недотримання бойової дисципліни і, відповідно, низьку ефективність танків російських окупантів.

Примітно, що країна-агресор не виправила проблеми ще з часів Першої чеченської війни 1994 року. Про це повідомляє військова розвідка Великобританії у Twitter, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

За інформацією британської розвідки, неадекватне використання динамічної броні спричинило сильне зношування російських основних бойових танків в Україні.

"При правильному використанні динамічний захист знижує ефективність снарядів, що наближаються, до того, як вони влучать у танк. Це говорить про те, що російські сили не виправили неефективне використання ERA, яке сходить до Першої чеченської війни 1994 року", – пояснили в розвідці Великобританії.

Читайте також: "Озброєння РФ – мильна бульбашка". Герой України розповів про неефективність російських ППО

У відомстві наголосили, що багатьом танкістам країни-агресора не вистачає підготовки для підтримки динамічного захисту у справному стані. Це у свою чергу призводить до поганої підгонки вибухових елементів або до її повної відсутності.

Британська розвідка вважає, що ці недоліки сприяють поширеним випадкам катапультування башти, які добре задокументовані на відео очевидців з України.

"Війна була свідком численних невдач російських командирів у забезпеченні дотримання бойової дисципліни на низькому рівні, таких як використання динамічного захисту. Сукупний ефект цих невдач, ймовірно, є важливим чинником низької ефективності російських збройних сил", – зазначили у відомстві.

Читайте також: РФ готується до масованого ракетного удару по Україні з території Білорусі

Динамічний захист (Explosive Reactive Armour) – захисний пристрій, різновид захисту бойових броньованих машин, принцип дії якого полягає в тому, що використовується спрямований вибух заряду вибухової речовини на снаряд, що влучив у танк з метою різкого зниження його пробивної здатності. Найчастіше виглядає, як прямокутні або квадратні блоки та пластини, встановлені поверх броні бойової машини.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube