«Розпалює агресію»: посол у Німеччині скасував своє запрошення прем’єра Саксонії відвідати Україну

8

"Розпалює агресію": посол у Німеччині скасував своє запрошення прем'єра Саксонії в Україну

Андрій Мельник заявив, що Міхаель Кречмер тепер "небажаний" гість.

Прем'єр-міністр Федеральної землі Саксонія Міхаель Кречмер своєю риторикою про необхідність заморозити війну Росії проти України діє на користь агресора. Саме тому він тепер "небажаний" гість у нашій державі. Його пропозицію відвідати Київ скасовано.

Таку заяву зробив поки ще чинний посол України в Німеччині Андрій Мельник в Twitter, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: Німеччина блокує пакет допомоги ЄС Україні у розмірі 9 млрд євро, – ЗМІ

"Містер Кречмер, своєю абсурдною риторикою про заморожування російської війни ви граєте на руку Путіну і розпалюєте агресію Росії. Я запросив вас в Україну. Це запрошення скасовується. Ви — небажані", — написав Мельник.

Минулого тижня прем'єр назвав важливим виступити за те, щоб війну в Україні було заморожено. "Нам потрібне припинення вогню, нам необхідні переговори, щоб закінчити цю війну", – сказав він.

Читайте також: Штайнмаєр вимагав від Зеленського пояснень щодо скасування його візиту в Київ, – Spiegel

Політик назвав вторгнення Росії в Україну жахливим злочином і сказав, що повністю погоджується з думкою, що РФ не повинна виграти цю війну, але й не можна намагатися вирішити результат війни на полі бою, "оскільки це може мати надто погані наслідки для всіх нас", і потрібно використовувати дипломатичні механізми, "навіть коли у вас зовсім різні позиції, і ви вороги".

Раніше Кречмер підтримував експорт газу в Німеччину з Росії і закликав скасувати санкції Євросоюзу проти агресора.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube