Росію чекає найстрашніший сценарій, але це дуже погано для України – російський письменник

6

Російську Федерацію очікує розпад та перетворення на нову закриту країну. Сумний російський сценарій поганий й для України, тому що Москва не дасть українцям спокійно жити.

Про це розповів російський письменник Борис Акунін в ефірі телеканалу Freedom, інформує UAINFO.org.

"Держава Російська Федерація проживає останню главу своєї недовгої історії. Ця глава жахлива і ганебна. Після цього, мабуть, буде розпад і якась інша держава, яка буде менш небезпечна для сусідів, ніж путінська держава", — зазначив письменник.

За його словами, за найгіршого сценарію на карті з'явиться такий собі "Північний Іран".

"Це буде ізольована, замкнута територія, наїжачена проти всього світу, з прискореним станом гниття, поки не відбудеться вибух. Це дуже сумний та страшний сценарій, тому що він дуже поганий для всіх, не тільки для Росії. Він поганий для світу й особливо поганий для сусідніх країн, в першу чергу для України. Річ у тому, що поруч весь час буде знаходитися агресивна та ворожа держава, яка не дасть Україні будувати мирне життя й нормально розвиватися, навіть коли припинитися фаза гарячої війни", — пояснив Акунін.

Читайте також: Росіяни ось-ось видихнуться: в MI6 заявили про переломний момент у війні

При цьому він вважає, що Росія воєнну перемогу здобути не зможе, політична перемога – виключена.

"Відчуття таке, що війна триватиме довго, тому що Путін вже перебуває в безвихідній ситуації", — підсумував літературознавець.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube