Росія змінює законодавство щодо призову: прихована мобілізація почалася

30

У РФ розглядаються зміни законодавства щодо призову.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що в РФ розглядаються зміни законодавства щодо призову.

Про це він сказав у ефір Всеукраїнського інформаційного телемарафону, інформує UAINFO.org.

"Зараз розглядаються зміни законодавства щодо призову в Російській Федерації. Перше, розглядаються зміни, що стосуються можливості призову не тільки 2 рази на рік, а в будь-який момент, коли це буде потрібно, а, по-друге, щодо підвищення відповідальності за ухилення від проходження військової служби… Люди масово намагаються не потрапити на війну в Україні", — сказав Буданов.

Він також зазначив, що зараз Росія проводить приховану мобілізацію і вона йде двома шляхами.

"Перше — це фактична мобілізація, а друге — використання резервістів. У них це називається "барс", тобто "бойовий армійський резерв країни", тобто це по суті резервісти, яких на короткострокові контракти залучають до виконання бойових дій. Ці факти абсолютно підтверджені, у нас є полонені, які були залучені за цією системою", — сказав Буданов.

Також глава ГУР Міноборони зазначив, що зараз в Росії значна нестача бойової техніки й вони "розконсервують" техніку з баз резервування.

"Ця техніка там стоїть з 60-х, 70-х, 80-х років… вона тільки умовно може називатися бойовою технікою", — сказав Буданов.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube