Росія викликала з Сирії експертів з бочкових бомб, які може застосувати в Україні, – The Guardian

28

Росія викликала експертів з бочкових бомб і може застосувати їх в Україні, – The Guardian

Раніше такі бомби масово скидали на Сирію.

Як пише The Guardian, в Росію прибули техніки, що спеціалізуються на бочкових бомбах, якими сирійська армія знищувала міста у країні. Європейські чиновники побоюються, що росіяни можуть готувати подібну кампанію у війні проти України, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Читайте також: "Все ждут, когда Володьку это все зае*ет": окупанти зізналися, що використовують в Україні фосфорні бомби

Джерела видання у розвідці повідомляють, що у РФ вже кілька тижнів перебувають понад 50 експертів з великими досвідом виготовлення та постачань цієї вибухівки. Вони працюють разом із чиновниками російської армії, а сам факт їхнього візиту може свідчити й про можливу підготовку застосування РФ хімічної зброї.

Бочкові бомби — це кустарні контейнери циліндричної форми, заповнені вибухівкою і шрапнеллю. Зазвичай таку вибухівку скидають з гелікоптерів. Бочкові бомби широко використовувала сирійська армія під час війни у країні, однак Башар Асад заперечував такі атаки проти населення.

Читайте також: У CNN назвали ім'я генерала РФ, який керував обстрілом Харкова: він відзначився звірствами у Сирії

Сирійська опозиція не могла ефективно відбивати такі атаки через відсутність протиповітряної зброї. Однак ситуація з Україною інша. Сили оборони України здатні зупинити просування ворожих літаків та гелікоптерів.

Українські війська озброєні смертоносними ракетами класу "земля-повітря" і можуть збивати літаки та вертольоти РФ, зупиняючи агресію та накриваючи сухопутні війська ворога вогнем артилерії, пише газета.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube