Російський публіцист пояснив, що свідчить про визнання Путіним поразки в України

8

Російський публіцист пояснив, що свідчить про визнання Путіним поразки в України

Нещодавній обстріл російськими окупантами порту Одеси і той факт, що керівництво РФ і пропагандисти спочатку озвучували різні версії, свідчить про боротьбу двох ліній в путінському бункері.

Таку думку висловив 24 каналу російський публіцист Андрій Піонтковський, інформує UAINFO.org.

За його словами, з одного боку це ультрафашистська партія, яка звинувачує Путіна в тому, що він "недостатній фашист". Головний її представник — терорист Гіркін-Стрєлков, який регулярно критикує керівництво РФ і спосіб ведення "спецоперації".

Читайте також: Названо три ймовірних цілі Путіна в Україні та світі

З іншого боку, зазначає Піонтковський, "партія 16 червня" — дня, коли до Києва приїжджали керівники Франції, Німеччини та Італії. На його думку, в Україні вони виконували "установку Кремля" про припинення вогню і переговори, які невигідні Києву.

"Тоді третина оголошується суперечливою територією, заморожується, і це продається народу як перемога. А в США завдання цієї "партії 16-го червня" — нав'язати тезу про те, що війна закінчилася, нех**н і нові HIMARS поставляти", — пояснив тодішній план публіцист, додавши, що обидві лінії борються за диктатора, а сам він не може вирішити, на чию сторону встати.

Читайте також: Росія істерично вимагає переговори, прийшло усвідомлення поразки – Піонтковський

При цьому його ненависть до українського народу провокує продовження війни та подібні суперечливі кроки, як обстріл порту.

"Коли права півкуля не знає, що робить ліва, вони будуть повторюватися. Це хороший знак. Це знак того, що обидві півкулі в бункері починають розуміти, що вони зазнали поразки", — підсумував Піонтковський.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube