Російський пропагандист поскаржився, що росіянам у Європі плюють у чашки з кавою

6

Російський пропагандист поскаржився, що росіянам у Європі плюють у чашки з кавою

Російський журналіст Андрій Караулов, який підтримує війну з Україною, поскаржився на погане ставлення до росіян у Європі. За його словами, громадянам країни-агресора навіть плюють у чашку з кавою.

При цьому пропагандист "щиро" не розуміє, чому таке ставлення до Росії. Відео з пропагандистом опублікував у себе в Telegram журналіст Денис Казанський, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Пропагандист, який підтримує вбивства мирних громадян та бомбардування українських міст, поскаржився, що йому плюють у чашку з кавою. Караулов здивованим голосом розповідає про погане ставлення до росіян і не розуміє, чому так відбувається.

"Неприємно якось, коли тобі росіянину, за те, що ти росіянин чашку кави не можуть у ресторані подати. Плюнуть тобі за це в ту чашку. Є такі випадки. Замовляєш каву, чай. Приносять – туди половина ресторану вже наплювала", – нарікає пропагандист.

Своєю чергою Казанський прокоментував, що іншого ставлення російські дітовбивці і нацисти не заслуговують. За його словами, росіянам доведеться розплачуватися та відповідати за всі злочини, скоєні в Україні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube