Російські окупанти ховали своїх поранених живцем, – волонтерка

6

Російські окупанти ховали своїх поранених живцем, – волонтерка

Відправлені Кремлем на війну проти України росіяни проявили себе як нелюди не тільки щодо мирних українців, яких катували й убивали. Рашисти навіть своїх поранених товаришів по службі ховали живцем.

Як пише журналістка й волонтерка Мирослава Ільтьо, таке відбувалося на тимчасово окупованих ними територіях, інформує UAINFO.org.

Вона переповіла моторошну історію українця, який давав покази слідчим органам, тож це є правдою.

"Окупація. До тракториста підійшов офіцер і наказав зброєю сісти за кермо трактора і скерував їхати в поле за посадкою в селі. Змусив рити яму. Невдовзі приїхали камази, які привезли дохлих rosіян. Коли висипали, з’ясувалося, що серед мертв‘ятини є важкі поранені. На їхній стогін і плач, окрім тракториста, ніхто не звертав уваги", – зазначила Ільтьо.

Вона додала, що тому українцю командир загарбників наказав закопувати яму. Тракторист з подивом підкреслив, мовляв, там же є ще живі. Та рішення окупанта було категоричним.

"Закапивай бистрєє! – пролунало у відповідь. Закопав. Попросили зверху втрамбувати колесами. Стогін було ще чути. Втрамбував", – наголосила журналістка.

За її словами, коли тракторист вийшов із кабіни, він був заплаканим, а російський офіцер підійшов і сказав: "Не рєві, чьо рєвьош, ти врагов закопал!".

"Ця війна увійде в підручники зі світової історії як та, де крихкість і вразливість перемогли знелюднілу й озвірілу навалу", – констатувала волонтерка.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube