Російські окупанти повністю заблокували евакуацію з Маріуполя

27

У Маріуполі фактично немає питної води, їжі та придатних для життя приміщень.

Заблоковані окупантами евакуаційні процеси змушують маріупольців повертатися в місто.

Про це радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, інформує UAINFO.org.

"Ми говоримо про збільшення кількості людей у місті. Перш за все це пов'язано з тим, що фактично зупинені евакуаційні процеси, вони заблоковані російською стороною у всіх видах… тому люди змушені повертатися в місто, тому що їм ніде жити вже… і внаслідок цього починається ще більша напруга на гуманітарну сферу і ще більше загроз і нових викликів", – сказав Андрющенко.

Він підкреслив, що в Маріуполі фактично немає води, їжі та придатних для життя приміщень.

"Ми розуміємо, що фактично не залишилося … придатного житла для проживання. Є якісь квартири, найменш постраждалі, фактично майже без вікон … води немає, питної води не вистачає категорично,… розставлені баки, але якість тієї води, яка розвозиться, — дуже низька, тому що вона береться з найпершої історичної в Маріуполі свердловини… понад 2 місяці вживання цієї води – це точно не плюс здоров'ю. Їжі катастрофічно не вистачає", — сказав радник міського голови Маріуполя.

Андрющенко підкреслив, що навіть ті дані, якими хваляться окупанти, розповідаючи про роздачу продуктових наборів маріупольцям, доводять, що їжі в місті катастрофічно не вистачає.

"Вони хваляться, що за останні місяці завезли 100 тис. продуктових гуманітарних наборів і роздали маріупольцям і, якщо в місті залишається, в попередньому місяці було 100-130 тис. осіб, ми розуміємо, що це один продуктовий набір на людину на місяць!",- акцентував Андрющенко.

Він зазначив, що саме голод змушує людей працювати на окупантів за їжу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube