Російські окупанти масово здаються в полон

8

Російські окупанти масово здаються в полон

З 18 вересня до 8 жовтня проєкт "Хочу жити" отримав понад 2500 звернень від росіян щодо здачі в полон.

Кількість дзвінків від російських військовослужбовців на "гарячу лінію" з приводу здачі в полон постійно зростає. Про це повідомив спікер проєкту "Хочу жити" координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Віталій Матвієнко, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: "У них є взагалі все, у нас нема ні***". Окупант заздрить озброєнню ЗСУ та скаржиться на постійні удари — перехоплення

"Тенденція збільшення дзвінків є. Станом на сьогодні понад дві з половиною тисячи звернень. Проект стартував 18 вересня, ось за цей період. До нас телефонують як військовослужбовці, так і потенційно мобілізовані, а також їх сім'ї, тобто абсолютно різні дзвінки", — зазначив Матвієнко.

Він зазначив, що Україна готова прийняти кожного російського військовослужбовця, який бажає добровільно здатися в полон.

Читайте також: Рівень медицини "другої армії світу": ЗСУ взяли в полон окупанта, в ранах якого вже завелися хробаки

"Україна неухильно виконує всі Женевські конвенції, що стосуються поводження з військовополоненими. А саме: вони отримують триразове харчування, медичну допомогу, регулярні дзвінки до рідних і близьких, також юридичну підтримку від міжнародних організацій. Якщо це необхідно, також видається їм одяг і вони ще можуть працювати, як для самозабезпечення, частково. Ми готові прийняти кожного військовослужбовця РФ, який бажає добровільно здатися в полон", — підкреслив Матвієнко.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube