РФ стягує для наступу застарілу техніку, – розвідка Британії

7

РФ стягує для наступу застарілу техніку, – розвідка Британії

Більшість нових піхотних підрозділів розгортається з бронемашинами МТ-ЛБ, знятими з довгострокового зберігання, як основний транспорт.

Міністерство оборони Великої Британії повідомляє, що армія РФ перекидає резервні сили з усієї країни та підтягує їх до України для майбутніх наступальних операцій. Більшість нових піхотних підрозділів розгортається з бронемашинами МТ-ЛБ, знятими з довгострокового зберігання, як основний транспорт, інформує UAINFO.org з посиланням на Корреспондент.net.

Читайте також: Війська РФ сильно відстають від свого графіка захоплення Донбасу, ЗСУ діють ефективно, – Пентагон

Зазначається, що МТ-ЛБ раніше знаходилися на озброєнні як допоміжні з обох сторін, і РФ тривалий час вважала їх непридатними для більшості передових завдань транспортування піхоти. Спочатку вони були розроблені у 1950-х роках як тягачі для перевезення артилерії, мають дуже обмежену броню та оснащені лише кулеметом для захисту.

Однак більшість російських штурмових частин першого ешелону в лютому були оснащені бойовими машинами піхоти БМП-2 з бронею завтовшки до 33 мм, оснащеними потужною 30-мм автоматичною гарматою та протитанковою ракетною установкою.

Читайте також: Армія Путіна почала економити крилаті ракети

"Попри заяву президента РФ Володимира Путіна від 7 липня 2022 року про те, що російські збройні сили "навіть не розпочинали" свої дії в Україні, багато з їх підкріплень є спеціальними групами, що розгортаються з використанням застарілого або невідповідного обладнання", — зазначили у Міноборони Британії.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube