РФ імітує захоплення Бахмута, щоб показати «перемогу» хоча б на одному напрямку – ISW

5

РФ імітує захоплення Бахмута, щоб показати "перемогу" хоча б на одному напрямку – ISW

Російські окупанти імітують захоплення Бахмута, щоб виглядати "переможцями" хоча б на одному напрямку. На тлі постійних втрат на північному сході і півдні України, рашистам доводиться "вичавлювати" уявні успіхи.

Про це в новому звіті повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW), пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

Так, 20 жовтня рашисти продовжили нанесення наземних ударів в Донецькій області. У Генштабі України зазначали, що ЗСУ відбивали атаки окупантів в районі Бахмута: на північний схід від міста в районі Бахмутського, а також на північний захід від населеного пункту, в районі Опитного.

Однак російські пропагандисти стверджували, що найманці ПВК "Вагнера" нібито просунулися біля південних околиць Бахмута. Також блогери-рашисти і так звані "воєнкори" намагалися видати за правду те, що українські ударні групи нібито могли передислокуватися на Бахмутському напрямку, щоб "стримати наступ "Вагнера". Крім цього, пропагандисти стверджували, що окупанти нібито вперше за п'ять днів змогли домогтися "мінімального успіху" в Соледарі, який знаходиться в 12 кілометрах від Бахмута.

Читайте також: Окупанти хочуть захопити Бахмут до кінця жовтня, – Маляр

"ISW не може самостійно перевірити ці заяви Росії. Російське видання РИАопублікувало карту 20 жовтня, що показує контроль України над більшою частиною Бахмута, незважаючи на неодноразові заяви численних російських джерел про те, що російські сили діють в самому Бахмуті, підтверджуючи оцінку ISW про те, що російські сили, ймовірно, фальсифікують заяви про наступ в районі Бахмута, щоб зобразити себе переможцями принаймні в одному секторі на тлі великих втрат на північному сході і півдні України",- резюмували аналітики.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube