РФ береже «кадировців»: кожен полонений чеченець стає джекпотом для України, – журналіст

32

РФ береже "кадирівців": кожен полонений чеченець стає джекпотом для України, – журналіст

Росія моментально дає запит на "кадировця", який потрапив у полон, і видає замість нього будь-якого українця.

Стало відомо, чому на відео з допитами полонених окупантів практично немає "кадировців". РФ береже військових з Чечні, тому відразу ж готова їх обмінювати, а ось про інших бойовиків країна-агресор може "забувати" на тижні й навіть місяці.

Про це розповів журналіст Володимир Золкін, який бере інтерв'ю у російських полонених, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Росія моментально дає запит "кадировця", який потрапив у полон" і видає замість нього будь-якого українця… Коли ви берете "кадировця" в полон, це джек-пот. Це відразу ж моментальна гарантія того, що нам видадуть будь-яку нашу людину, яка нам потрібна", — зазначив він.

Читайте також: Українські військові влаштовують на Харківщині "сафарі" на кадировців – СБУ

За словами Золкіна, з полоненими росіянами ситуація зовсім інша. РФ не печеться про своїх громадян. Окупанти, які потрапили в полон в Україні, оголошуються "зниклими безвісти". Їх ніхто не прагне швидко обмінювати. Російські військові "почекають", як і їхні матері та дружини, зазначив журналіст.

Полонені окупанти визнають, що рідко бачать "кадировців", їх швидко обмінюють. Навряд чи це тішить військових, які розуміють, що вони зовсім не потрібні своїй країні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube