Редакція UAINFO вітає читачів з Новим роком!

8

Дорогі читачі нашого сайту!

Дякуємо Вам, що були і залишаєтеся разом з нами у цьому непростому 2020 році!

Разом з Вами у 2020-му ми відслідковували важливі події в нашій країні та світі, спостерігали, як вперше після майже дев’ятирічної перерви американські астронавти вирушили на Міжнародну космічну станцію на пілотованому кораблі компанії SpaceX Ілона Маска – запуск Crew Dragon може закінчити монополію Росії на доправлення астронавтів на МКС та зробити SpaceX основним підрядником NASA і вплинути на майбутнє космічних польотів.

Разом з Вами ми вчилися жити в умовах пандемії, викликаної новим вірусом СОVID-19, який дістався нам у спадок з минулого року, не соромилися емоцій, дізнавшись про жахливу катастрофу Boeing-737 авіакомпанії МАУ у Тегерані на початку року та не менш трагічну авіатрощу Ан-26 під Чугуєвим й щиро раділи, дізнавшись про дивовижний порятунок одного з курсантів, який запевнив, що обов'язково стане військовим льотчиком.

Попри всі випробовування, які щедро підкидала доля нашій країні і усьому світові, ми вистояли. І дуже сподіваємося, що у наступному році приємних новин буде більше! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком!

Бажаємо, щоб 2021 рік увійшов у Ваше життя, принісши з собою тепло родинного вогнища, достаток та здоров'я.

Нехай життя буде наповнене чудовими зустрічами, незабутніми спогадами та щирими людьми. І жоден вірус не стане на заваді Вашим планам.

Сподіваємося, що новий рік виправдає найкращі прагнення і стане для Вас та Ваших рідних роком позитивних змін і втілення заповітних мрій, а для нашої рідної України – роком миру, злагоди та процвітання!

Дякуємо, що Ви з нами! З Новим роком!

Завжди ваше UAINFO