«Радянський Союз повернувся»: у Маріуполі окупанти відкрили школу

17

"Радянський Союз повернувся": у Маріуполі окупанти відкрили школу

Випускникам школи обіцяють дипломи так званої "ДНР" та вступ до вищих навчальних закладів, які знаходяться в економічно депресивних регіонах РФ.

У Маріуполі російські загарбники відкрили Маріупольську загальноосвітню школу №65. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує UAINFO.org.

Окупанти примусили батьків прибрати сміття та закрити вікна плівкою.

"Фактично набрано 9 класів різного віку по 35-45 дітей в кожному. В школі працює невелике крило по кількості класів. Харчування дітей немає. Електрика подається від одного генератора, тому де-факто освіта без будь-якої комп’ютерної техніки. Викладання — російською: мова/література/математика", — розповів Андрющенко.

Читайте також: У Маріуполі росіяни "вчитимуть" дітей все літо, щоб русифікувати

За його даними, випускникам школи обіцяють дипломи так званої "ДНР" та пропонують вступ до російських вищих навчальних закладів, які знаходяться в економічно депресивних регіонах РФ та не мають попит у росіян.

"Радянський союз повернувся до Маріуполя у всіх яскравих фарбах середньовіччя та тоталітаризму. Не вистачає лише перейменувати Маріуполь на Жданов та відновити бюст кату Ленінграда", — відзначив радник мера.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube