Путіна попереджали про ризики для РФ у разі вторгнення в Україну, але він їх відкинув, – Буданов

27

Путіна попереджали про ризики для РФ у разі вторгнення в Україну, але він їх відкинув, – Буданов

Радники президента Росії Володимира Путіна попереджали його про ризики відкритого вторгнення в Україну. Йому давали "більш обережні поради" і неодноразово зазначали, що варіант тотального вторгнення потребує значно ретельнішої оцінки. Однак глава Кремля не послухав своїх радників.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв'ю The Wall Street Journal, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

За його словами, Путін проігнорував рекомендації, обравши найгірший для себе варіант.

Читайте також: Стосовно того, як зараз розвивається ситуація на полі битви, "Путін – найкращий друг України", – The Daily Mail

"Мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у Путіна перед початком війни, він обрав для себе найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Вони мали набагато кращі варіанти для нього. Тепер ми бачимо результат", – наголосив Буданов.

Генерал пояснив, що російське командування має досить інформації про реальну ситуацію в Україні, зокрема про ЗСУ та настрої суспільства, оскільки приблизно 40% командирів у РФ – родом з України.

За словами Буданова, Росія має можливості продовжувати воювати принаймні до кінця року. Але війна вже стала стратегічною поразкою для Росії та її лідера Путіна.

Читайте також: "Комплекс Наполеона". Жданов пояснив, чому для України добре, що Путін особисто керує воєнними діями

"Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити", – сказав Буданов.

За його словами, Путін зіткнеться з загрозою зсередини Росії, як тільки його неспроможність завоювати Україну стане очевидною.

"Якщо вони нарешті зрозуміють, що цар не такий великий і могутній, як він себе представляє, це буде крок до знищення державності сучасної Росії", – зазначив Буданов.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube