Путін провокуватиме НАТО, щоб підняти себе на світовий політичний Олімп, – Жданов

6

Путін провокуватиме НАТО, щоб підняти себе на світовий політичний Олімп, – Жданов

Російський диктатор вважає приниженням переговори з Києвом та спробує залучити до них інших світових лідерів.

Російський диктатор Володимир Путін провокуватиме НАТО, щоб підняти себе на світовому рівні. Таку думку озвучив військовий експерт Олег Жданов в ефірі каналу "FreeДом", інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Він зауважив, що Путін розуміє неминучість прямих переговорів з Києвом задля завершення війни. Однак диктатор вважає це приниженням.

Читайте також: У Зеленського розказали про нову тактику Росії у війні проти України і як її можна зламати

"Путін хоче легітимізувати себе, повернувшись на Олімп. Як це зробити? Треба спровокувати НАТО, треба підняти ранг війни до світової. Як це зробити? Тільки вступивши у війну з НАТО", — зазначив Жданов.

У цьому контексті експерт згадав напругу між РФ та Литвою за транзит в Калінінградську область. Жданов зауважив, що Литва — член НАТО. Якщо Путіну вдасться спровокувати її на перший постріл — рівень війни підніметься до світової.

"Він підіймає рівень війни до світової, оголошує Альянс "найагресивнішим блоком на планеті", кричить у всіх організаціях, що на РФ напали, і запропонує переговорний процес щодо врегулювання цієї кризової ситуації. Тоді рівень переговорів Путіна йде на світовий Олімп", — пояснив Жданов.

Читайте також: Якщо переговори з РФ і будуть, їх ініціює Зеленський – Подоляк

У такому разі за стіл переговорів сядуть Макрон, Шольц, Байден, Зеленський та Путін. Цього російський диктатор зараз добивається. Однак повномасштабної війни з НАТО Путін уникатиме.

"Він в жодному разі не воюватиме з НАТО. Він розуміє, що сили не рівні. Я кажу в цьому контексті, що Росія навряд чи зробить перший постріл у бік НАТО, але він провокуватиме, щоб підняти себе на світовий рівень", — зазначив Жданов.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube