Путін осоромився зустріччю з «пораненими в Україні солдатами»: його одразу викрили на брехні

12

Путін осоромився зустріччю з "пораненими в Україні солдатами": його одразу викрили на брехні

Російський диктатор Володимир Путін у сюжеті на пропагандистському телебаченні зустрівся з "пораненими бійцями, які брали участь у спецоперації в Україні". Глядачі запідозрили, що герої ролика можуть бути підставними особами у виконанні працівників Федеральної служби охорони чи Федеральної служби безпеки.

Вони наголосили, що "поранені" виглядають надто здоровими – з цілими руками та ногами, а президента РФ зустрічають, як належить, по стійці смирно. Про це написали користувачі Twitter, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Один із "пацієнтів" виявився співробітником ФСТ

ЗМІ викрили Путіна на брехні

Читайте також: Генерал спрогнозував, коли і як можуть "прибрати" Путіна

Так, згідно з сюжетом, Путін відвідав Центральний військовий клінічний шпиталь імені П. В. Мандрика в Москві, щоб зустрітися з військовими, нібито пораненими під час "спецоперації" в Україні. Диктатор поцікавився самопочуттям поранених та запитав про службу в армії.

Путин и Шойгу посетили раненных. У раненых не было оторванных ног и рук, обгорелой кожи, на них не было окровавленных бинтов и повязок. Как и положено, они встретили фюрера по стойке смирно. Ничто не должно нарушать идиллии от Drang nach Westen. pic.twitter.com/GreMpuPrDr

— Гурьянов Сергей (@Segozavr) May 25, 2022

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube