Путін оголосив «винних» у вибуху на Кримському мосту і назвав це «терактом». ВІДЕО

9

Путін оголосив "винних" у вибуху на Кримському мосту і назвав це "терактом". ВІДЕО

Президент Росії Володимир Путін звинуватив у підриві Кримського моста спецслужби України.

Про це він заявив під час зустрічі з главою СК РФ Олександром Бастрикіним, повідомляють пропагандистські "РИА Новости", інформує UAINFO.org.

За словами Путіна, автори, виконавці та замовники підриву мосту в окупованому Криму – спецслужби України. Також президент РФ назвав підрив Кримського мосту "терактом".

"Це теракт, спрямований на руйнування критично важливої цивільної інфраструктури РФ. Автори, виконавці та замовники підриву — спецслужби України", — заявив диктатор країни-агресорки.

Своєю чергою Бастрикін повідомив, що справу про вибух на Кримському мосту росіяни завели за статтею "тероризм". Він доповів Путіну, що в підготовці "теракту" українським спецслужбам нібито допомагали громадяни Росії із зарубіжних держав.

"Нами вже встановлено маршрут руху вантажівки, де стався підрив. Це Болгарія, Грузія, Вірменія, Північна Осетія, Краснодар… встановлені перевізники. За допомогою оперативних співробітників ФСБ вдалося встановити підозрюваних з-поміж тих, хто міг готувати теракт", — сказав Бастрикін.

Повне відео зустрічі

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube