Путін більше не «мачо», він помстився Зеленському за візит в Ізюм – політолог

2

Президент України Володимир Зеленський та російський диктатор Володимир Путін (Фото:Колаж НВ / Офіс президента України / Sputnik/Alexandr Demyanchuk/Pool via REUTERS)

На тлі поїздки президента України Володимира Зеленського в нещодавно звільнений від окупантів Ізюм, російський диктатор Володимир Путін почав виглядати кумедно, а не мужньо, вважає політолог Петро Олещук, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

«Лише лінивий у цій ситуації не порівняв відважного, молодого, енергійного українського лідера Зеленського і бункерного діда, якого так називають у нас, але, мабуть, не тільки у нас. Журналісти іронізують, що з ним діти, перш ніж зустрітися, кілька тижнів карантин проходять, а його представники уряду зустрічаються з ним за кілометровим столом. На цьому тлі Путін, якому роками політтехнологи вибудовували імідж мачо, імідж справжнього чоловіка, виглядає абсолютно кумедним і не серйозним діячем», – розповів Олещук в ефірі Радіо НВ.

Читайте також: "Родина бросит, сынок. Всегда", – Подоляк про долю власників російського паспорта

Це, мабуть, для диктатора найстрашніше, припускає політолог:

«У Росії завжди влада, її легітимність базувалися не на принципах, моральних аксіомах, а переважно на відчутті фізичної сили цієї влади. І зараз, в цій історії, Путін виразно демонструє не силу, а слабкість. Ми побачили, до речі, як Росія відреагувала — масштабним обстрілом території України вчора у другій половині дня. Основним об'єктом цього обстрілу стало рідне місто Зеленського — Кривий Ріг».

Читайте також: Кокаїновий Кремль: Ейдман розповів, хто з пропагандистів та правлячої верхівки вживає кокаїн

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube