«Прямуйте шляхом добра й милосердя»: Митрополит Епіфаній привітав українців з Новим роком

9

"Прямуйте шляхом добра й милосердя": Митрополит Епіфаній привітав українців з Новим роком

Предстоятель ПЦУ Епіфаній закликав українців у Новому році примножувати добрі діла та правдиві слова.

Глава Православної церкви України митрополит Епіфаній у своєму зверненні закликав українців бути добрими і милосердними і цінувати кожну мить. А також повідомив, що церква буде молитися за справедливий мир для України і за духовну силу і відвагу українців. Про це митрополит написав на своїй сторінці у Facebook, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Редакція UAINFO вітає читачів з Новим роком!

"Вступаючи у новий 2021-й рік, подякуймо Всемилостивому Богові за всі щедроти! В новому році примножуйте щирі наміри, добрі діла, чисті почуття, правдиві слова. Прямуйте шляхом добра й милосердя до ближніх. Цінуйте кожну мить і повсякчас дякуйте Господу за всі Його благодіяння. Нехай Господь, Який є джерелом істинного щастя, радості та любові, благословить всіх у новому році!", – йдеться привітання Митрополита Епіфанія.

Читайте також: Наша церква – зі своїм народом. Це не може не тішити​​​​​​​

"Український народ продовжує захищати свою незалежність і свободу від країни-агресора. В кожному куточку Батьківщини, зокрема і на тимчасово окупованих територіях на Сході та в анексованому Криму – Православна Церква України хоч і в складних умовах, але звершує своє служіння на благо усім тим людям, хто цього потребує. Старанно молимося, щоби Господь благословив Україну й дарував справедливий мир, а українському народу – духовну силу та відвагу", — наголосив Предстоятедль ПЦУ Епіфаній.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube