«Противник вже виграв»: Гіркін запанікував через успіхи ЗСУ на Харківщині

4

"Противник вже виграв": Гіркін запанікував через успіхи ЗСУ на Харківщині

Терорист вважає, що ситуація фактично переростає у стратегічну поразку.

Терорист Ігор Стрілков-Гіркін влаштував непідробну паніку через успіхи Збройних сил України на Харківщині. Він вважає, що росіяни провалили вже все, що могли. Про це він написав у Telegram, інформує UAINFO.org.

Зокрема, Гіркін заявив, що окупанти нібито залишили "2/3 Куп'янська". Однак росіяни рапортують, що це було "правильним тактичним рішенням" – "піти за водний рубіж та організувати там оборону". Проте терорист висміяв таку версію.

Читайте також: "Усе йде за планом": окупанти підтвердили, що втекли з Ізюму, відходять і з інших напрямків. ВІДЕО

"Для довідки — у цей час року річку Оскол переходять пішки вбрід майже в будь-якому місці і якихось серйозних перешкод для гусеничної та колісної всюдихідної техніки взагалі нема. На обличчя — гостра оперативна криза, що триває, на широкій ділянці фронту, що вже переросла у велику поразку. Зараз, по суті, мова нашої сторони може йти лише про те, як припинити її подальше поглиблення та не допустити переростання оперативної поразки – у стратегічну… Хоча загалом вона вже переросла.

Читайте також: Замахнемося на Донецьк? Підполковник назвав напрямки, де ЗСУ можуть піти у контрнаступ

"Бій за ініціативу" противник уже виграв. Тепер мова має йти про те, щоб не дати ЗСУ оточити та знищити великі з'єднання наших військ", — заявив Гіркін.

При цьому він констатував, що нібито передбачив такий розвиток подій, а також додав, що має дані про атаки та прориви ЗСУ на Лиманському та Лисичанському напрямках. Донецьк – під сильним обстрілом.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube