Приходько жорстко розкритикувала Лободу 

7

Приходько жорстко розкритикувала Лободу 

Українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що думає про своїх колег, які виступали в Росії, а після початку повномасштабної війни швидко "перевзулися".

Щодо зміни позиції тих артистів, які після 2014 року виступали на території Росії, зокрема Світлани Лободи, яка підтримавши Україну заявила, що відбудує за власний кошт один зі зруйнованих дитсадків в Ірпені, Приходько наголосила, що для неї це виглядає як відкуп від гріхів, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Анастасія Приходько згадала скандал з Гагаріною: "Якою мр*зотою була – такою і залишилась"

"Як би це прикро не звучало з моїх вуст, але для мене це просто купівля України та відкуп від власних гріхів, які у тебе були під час вторгнення в Україну. Але жоден з них, хто виступав в Московії з 2014 року, жодний не каже "Вибачте мені, українці. Вибачте мені за те, що я була сліпа, глуха, німа, я не розуміла". Ніхто з них не вибачився… Не грошима тикати і махати перед українцями, я відбудую… Місяць треба було чекати, щоб зрозуміти, що у твоєму Ірпені коїться? В тебе людей вбивали в Ірпені, ти місяць чекала? Заради чого? Корпоративів на птахофабриці чи співати на день Росії? І як ти прослідкуєш це фінансування?", — сказала Приходько в інтерв'ю "МУЗВАР".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube