Президент УЄФА: Російський спорт не повинен страждати і не несе відповідальності за те, що відбувається в Україні

29

Президент УЄФА: Російський спорт не повинен страждати і не несе відповідальності за те, що відбувається в Україні

Президент УЄФА Александер Чеферін, коментуючи наслідки війни в Україні для спортсменів та клубів із Росії, заявив, що його не влаштовує той факт, що російські спортсмени страждають.

Глава Європейського футбольного союзу в інтерв'ю словенському "Вечеру" став на захист росіян, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

"Важливо зазначити, що це не війна проти російських спортсменів та російського народу. Хоча це не їхня боротьба, вони страждають від наслідків. Незабаром УЄФА вирішить, чи російські клуби зможуть брати участь у єврокубках", – заявив голова Союзу.

Читайте також: "Це неповага до України": легендарний хокеїст закликає НХЛ відмовитися від співпраці з росіянами

Нагадаємо, що одним із наслідків санкцій для Росії стало позбавлення країни фіналу Ліги чемпіонів. Замість Санкт-Петербурга матч за звання чемпіона ЛЧ зіграє у Парижі на стадіоні "Сен-Дені".

"Нам нелегко, тому що всі спортивні рішення ухвалювалися на рівні влади. Ми підтримуємо коректні відносини з Росією, на нас не чинився тиск для перенесення фіналу", — сказав Чеферін.

"Мені не подобається дешевий політичний тиск, мені не подобається, коли кричать на "Газпром", але все одно купують його газ. Це лицемірство", – додав президент УЄФА.

Читайте також: Російським тенісистам заборонили брати участь на Вімблдоні

Чеферін також заявив, що УЄФА багато втратив через припинення співпраці з "Газпромом", який був спонсором організації.

"Ми втратили близько 100 000 000 євро. Це багато, але в складній ситуації не можна рекламувати "Газпром" поруч із полем Ліги чемпіонів під час кровопролитної війни в Україні", — сказав словенець.

Нагадаємо, що німецький "Шальке" першим припинив співпрацю з "Газпромом", тоді як "Црвена Зірка" навіть не подумала про можливу зміну генерального спонсора, що викликало бурхливу реакцію в Європі, особливо в Хорватії, де ЗМІ закликали УЄФА виключити "червоно-білих" з єврокубків.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube