Пов’язують із Медвечуком. Суд заарештував права 28 компаній, що мають відношення до мережі АЗС Glusco — ЗМІ

22

Суд заарештував корпоративні права 28 компаній, пов’язаних із великою мережею АЗС. За даними ЗМІ, мова йде про мережу Glusco.

Суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, які завозили в Україну нафтопродукти з РФ. Про це повідомляє Державна фіскальна служба, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані поінформованих джерел, мова йде про компанії, пов’язані з мережею АЗС Glusco.

«У березні 2021 року податкова міліція ДФС спільно з СБУ та Офісом генпрокурора викрила масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів через відому мережу АЗС. Посадові особи декількох суб'єктів господарювання організували незаконну схему з ввезення на митну територію України, в тому числі з території РФ, нафтопродуктів з використанням морських суден, при цьому приховуючи реальні обсяги імпорту. Орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн», — повідомили у Держфіскальній службі.

Читайте також: Почему скандальные пленки Бигуса не прошли экспертизу и по ним нет выводов правоохранителей? – Береза

За даними досудового розслідування, при оформленні імпортованого палива у митних деклараціях відображалися занижені вагові і якісні показники палива Євро 4, а в подальшому паливо на підконтрольних нафтобазах змішувалося з паливом для реактивних двигунів для досягнення показника палива Євро 5.

Всього було проведено понад 140 санкціонованих обшуків у офісних приміщеннях, на нафтобазах, морських судах і понад 100 АЗС, виявлені паливно-мастильні матеріали обсягом понад 13 млн л орієнтовної вартості понад 350 млн грн.

Читайте також: Медведчук затянул освобождение "киборга" Рахмана, чтобы его спас Порошенко – Bihus.Info

«Під час досудового розслідування встановлено взаємозв'язок 28 компаній у частині спільних засновників (бенефіціарів) власників, що вказує на підконтрольність одним і тим же особам. Отримано відомості про намір бенефіціарів власників і посадових осіб цих 28 підприємств здійснити реєстраційні дії щодо передачі корпоративних прав іншим особам, щоб уникнути відповідальності і запобігти стягненню збитків за матеріалами кримінального провадження», — заявили у ДФС.

Як наслідок суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, у власності яких знаходяться також і вищезгадані АЗС, на загальну суму понад 700 млн грн.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube