«Повісимо і наші прапори, і наших ворогів»: Олег Сенцов розповів, як Крим повернеться до України

4

"Повісимо і наші прапори, і наших ворогів": Олег Сенцов розповів, як Крим повернеться до України

Український кінорежисер, а тепер боєць ЗСУ Олег Сенцов п’ять років у російській в’язниці уявляв, як у камуфляжі з автоматом їде на БТР по Криму, щоб звільнити його. Нині він каже, що Росія, яка розв’язала повномасштабну війну проти України, почне розпадатися, а півострів обов’язково повернеться до українців.

Водночас визнає, що битва за Крим буде дуже важкою і кровопролитною, як це завжди складалося історично. Таку думку режисер-воїн висловив виданню НВ, інформує UAINFO.org.

За його словами, перебуваючи в кремлівському полоні у 2014-2019 роках, для нього звільнення Криму було мрією, і він мав сумніви, що вона здійсниться. А тепер, зважуючи обставини, Сенцов каже, що до півострова залишилося не так далеко.

Читайте також: ЗСУ самі повинні визначати спосіб звільнення територій, окупованих до 24 лютого, – радник президента США

"Я не знаю, як піде ця війна, чи буде якась військова операція щодо Криму. Можливо, до цього не дійде. Якщо ми звільнимо всю територію континентальної України військовим шляхом – всі нові окуповані території та Донбас – Путіну вже дуже важко буде утриматися при владі", – припустив режисер.

Він вважає, що за таких обставин Сили оборони України просто зможуть накривати Крим точково, де хочуть. Тобто, всі військові об'єкти ЗС РФ, не заходячи на півострів фізично, піхотою.

"Бої за Крим завжди були дуже важкі, кровопролитні. Це історично так. І можливо, до цього не дійде. А можливо, дійде… Доведеться здійснювати військову операцію", – наголосив Сенцов.

Читайте також: Контрнаступ просувається навіть швидше, ніж очікувалося: у США оцінили успіхи України на сході і повернення Ізюма

Також він не виключив того, що незабаром перестане існувати путінський режим у тому вигляді, в якому він є – через свої втрати територій, військові й політичні поразки. І "Крим піде до нас, тому що Росія почне розпадатися".

"Ми цього не знаємо. Але в тому, що ми туди зайдемо, повісимо і українські прапори, і наших ворогів, ніхто не сумнівається", – заявив Сенцов.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube