«Повільно, але впевнено». У ОК Південь розповіли про просування українських сил на півдні України

9

"Повільно, але впевнено". У ОК Південь розповіли про просування українських сил на півдні України

У Оперативному командуванні Південь заявили, що українські сили на півдні України просуваються повільно, але впевнено.

"Що стосується ситуації в південному регіоні, вона залишається стабільно-напруженою. Просування наших військ відбувається: воно повільне, але впевнене. Оголошення про наші успіхи буде, як тільки вони будуть закріплені", — повідомила під час брифінгу керівник пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування Південь Наталія Гуменюк, пише НВ, інформує UAINFO.org.

За її словами, основними досягненнями українських військових є ураження командних пунктів та логістичних центрів, зокрема складів боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

"Вони досить суттєві, тому що ми вражаємо одиниці, які несуть велику загрозу для тих населених пунктів, які піддаються обстрілу, це і важка ствольна артилерія, і реактивні системи залпового вогню. Таких установок нами знищено близько десятка за ці два вихідні дні", — розповіла Гуменюк.

Читайте також: HIMARSи творять з російською армією абсолютно страшні речі, – експерт

Вона додала, що активність РФ зі стягування техніки та підтягування резервів відбувається, але є дуже млявою.

"Проте ми розуміємо, що їм треба на цей час, їм потрібен цей ресурс, і вони їх вишукують на якихось своїх ресурсах і резервах. Вона потроху спостерігається, але на тлі загальної розгубленості ворога та деморалізації особового складу", — — сказала Гуменюк.

Читайте також: ВСУ только начали наносить удары HIMARS по тылам Российской армии. И отразить эти удары оккупантам нечем, – Бутусов

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube